Kontaktujte
naše specialisty
Pro více informací o našich průmyslových výrobcích můžete kontaktovat naše specialisty, kteří Vám mohou pomoci najít to správné řešení.
O Betafence a pletivu
Společnost Betafence je světovou jedničkou na trhu řešení pro oplocení, řízení přístupu pro ochranu perimetru a výrobky drátěného pletiva pro celou řadu průmyslových aplikací.
gabiony
Global / Export [change]

Gabiony-Betafence.cz

Obklopeno malebnými gabiony


Strany vašich zahradních schodů můžete ochránit různými způsoby: můžete například postavit kovové zábradlí, nebo zakopat podél schodiště dřevěné klády do země.

Pokud se však cítíte být inovátorem, použijte gabionové koše vyrobené ze svařovaného pletiva.

Gabiony nejen, že poskytnou ochranu stran schodiště, ale mohou také posílit svah, pokud máte jedno nebo více úrovňovou zahradu. V takovém případě můžete gabionové koše dát podél svahu, abyste zabránili sesuvům půdy či na bok schodiště mezi úrovně země. Tímto své zahradě dodáte unikátní eleganci a harmonii

Doporučuje se vyplnit gabionové koše světle zbarvenými kameny, které budou pěkně kontrastovat s vaší zelenou zahradou. Materiál výplně může být upraven dle vašeho požadavku tak, aby odpovídal vašemu vkusu nebo k architektuře okolního prostoru (kameny, oblázky, kousky lávy, zpracované sklo apod.)Stejně unikátní, jako vaše chody může být také oplocení místa, kde se nacházejí odpadkové koše či jiné neatraktivní věci. Místo stavění pletivového nebo panelového plotu můžete jednoduše obklopit takové místo gabionovou zdí. Schovají se tak plastové kontejnery a navíc získáte další bariéru od hluku z ulice.


Gabiony mohou být vytvořeny ve formě oddělených zdí (různých tvarů a rozměrů) či struktur k posílení svahů. Nicméně je vždy doporučeno kontaktovat profesionála (inženýra), který vám doporučí, jaké parametry je vhodné zvolit, abyste si zajistili bezpečnou a trvanlivou strukturu.