Kontaktujte
naše specialisty
Pro více informací o našich průmyslových výrobcích můžete kontaktovat naše specialisty, kteří Vám mohou pomoci najít to správné řešení.
O Betafence a pletivu
Společnost Betafence je světovou jedničkou na trhu řešení pro oplocení, řízení přístupu pro ochranu perimetru a výrobky drátěného pletiva pro celou řadu průmyslových aplikací.
gabiony
Global / Export [change]

Gabiony-Betafence.cz

Originální oplocení soukromého pozemku

Pokud pro vás běžné oplocení není ničím zajímavé, použijte systém Betafence, který díky svému charakteru váš pozemek odliší od ostatních. 

Gabiony vyrobené z panelů Zenturo můžete vyplnit jakýmkoliv materiálem tak, aby zeď zapadla k charakteru vašeho pozemku a přitahovala tak pozornost. Například váš dům v blízkosti lesa může být oplocen zdí vyplněnou kmeny stromů či kameny. Venkovní bazén bude vypadat perfektně v kontrastu s gabionovou zdí vyplněnou kameny či bambusem. Industriální architektura pak bude v perfektní harmonii se zdí z panelů Zenturo vyplněnou recyklovaným sklem.

Pásky, pixely, gabionové zdi
Pokud se vám koncept gabionové zdi líbí, ale preferujete spíše průhledné oplocení, můžete upevnit gabiony k jakékoliv části oplocení – například k části, která odděluje váš pozemek od rušné ulice. U zbytku oplocení můžete ponechat ohromující panely Zenturo, které mohou být originálně vyplněny ocelovými pásky Perfo či plastovými pásky Flexo. Pro vytvoření jedinečného charakteru pozemku můžete vybrat také pixely, díky kterým můžete snadno vytvořit zajímavé geometrické vzory. Díky své úzké šířce je oplocení vyrobené z gabionových zdí Zenturo vynikající dokonce i u malých zahrad řadových domů.

Alternativa k nudnosti
Pokud hledáte zajímavou alternativu k tradičnímu jednotvárnému oplocení vyrobenému z cihel, vyberte si gabionový systém Betafence, který je originální kombinací plotových panelů a gabionů.

Sloupky a základy vyrobené z prvotřídního svařovaného pletiva mohou být vyplněny prakticky jakýmkoliv materiálem, který se hodí k prostředí a charakteru vašeho pozemku (např. kameny, kamínky či betonem). Pokud chcete, vaše oplocení může být uchyceno i bez základů.

Pokud si přejete, můžete do gabionových sloupků namontovat také světla, díky kterým bude vaše oplocení vypadat působivě i po setmění.

Gabionet systém je kompatibilní se všemi panelovými ploty Betafence. V závislosti na vašem vkusu a architektonickém typu pozemku, který má být oplocen, si můžete vybrat klasické (např. Bekafor Classic), dekorativní (např. Decofor) či moderní (např. Nylofor) panely.

Jak sloupky, tak základy jsou nabízeny v mnoha velikostech přizpůsobených velikostem jednotlivých panelů. Díky tomu instalace vašeho oplocení proběhne bez problémů.