Kontaktujte
naše specialisty
Pro více informací o našich průmyslových výrobcích můžete kontaktovat naše specialisty, kteří Vám mohou pomoci najít to správné řešení.
O Betafence a pletivu
Společnost Betafence je světovou jedničkou na trhu řešení pro oplocení, řízení přístupu pro ochranu perimetru a výrobky drátěného pletiva pro celou řadu průmyslových aplikací.
gabiony
Global / Export [change]

Gabiony-Betafence.cz

Tvarujte svůj svět s gabiony Betafence

Poutavé gabionové zdi nebo kamenné květináče mohou dát vašemu domovu nádech fantazie.

Před několika lety byly tyto podivné kovové koše naplněné kameny pouze exotickou a drahou novinkou. Bohatí lidé je instalovali do exklusivních soukromých zahrad a my mohli jen sledovat a toužit. V současné době se gabiony staly nejen více populární, ale i cenově dostupné pro mnohé. Běžní majitelů domů si je pořizují kvůli většímu soukromí ať už ze strany svých sousedů, nebo na přední straně ulice. Vyplňují je materiály, které si buďzakoupí nebo používali ty,které jsou k dispozici na dosah ruky.

Jistý majitel domu u Budapešti použil gabiony jako součást svého dřevěného plotu. Použil bílé kameny z nedalekého lomu a vystavěl gabiony 2 metry vysoké a 3 metry dlouhé. Malé bílé kamínky využil na zemi a vytvořil tak na první pohled velmi elegantní místo.
Na jiném městě 30 km od Budapešti majitel potřeboval 2 metry vysoký plot, který by ladil s jeho nově zrekonstruovaným domem pokrytým cihlovým dekorem. 30-metrové oplocení z gabionových zdí bylo tedy vyplněno cihlami ze stejné konstrukce.
Gabiony lze použít také jako prvky drobné architektury v zahradách. Na ukázku možností využití gabionů zahradní centrum v blízkosti Budapešti vytvořilo květináče plné kamení a dovnitř naaranžovalo několik rostlin. Návštěvníci tak mohou nyní vidět skutečnou krásu gabionové konstrukce.

 

Více informací o gabionech a realizacích s tímto produktem naleznete na: http://www.facebook.com/pages/Betafence-Hungary-Zrt/338971364240?sk=photos