Kontaktujte
naše specialisty
Pro více informací o našich průmyslových výrobcích můžete kontaktovat naše specialisty, kteří Vám mohou pomoci najít to správné řešení.
O Betafence a pletivu
Společnost Betafence je světovou jedničkou na trhu řešení pro oplocení, řízení přístupu pro ochranu perimetru a výrobky drátěného pletiva pro celou řadu průmyslových aplikací.
gabiony
Global / Export [change]

Gabiony-Betafence.cz

Zenturo panely s Flexo páskou – vytvořte si útulný koutek ve vaší zahradě

 

Snili jste někdy o tom, že zahrada bude místem klidu a relaxace? Použijte panelový systém Zenturo založený na jedinečném konceptu Betafence. Panely Zenturo mají inovativní design a jsou dostupné v různých barvách k harmonizaci s vaším domem a zahradou. Můžete použít panely Zenturo k oplocení vašeho domu, jako clonu pro prostor na grilování či jako nápadný a jedinečný architektonický rys vaší zahrady. Zenturo systém bude perfektním nástrojem k rozvinutí vaší kreativity.

Výhody systému Zenturo:

  • Víceúčelová aplikace
  • Inovativní design
  • Snadná instalace
  • Vysoká kvalita
  • Kompletní systém zahrnující i brány

Pokud chcete vytvořit ve vaší zahradě útulný koutek, kde si můžete přečíst knihu nebo se setkat s přáteli a zároveň hlídát děti, můžete použít panely Zenturo s Flexo páskou.

Vše, co potřebujete udělat, je částečně vyplnit pletivo Flexo páskou. Aby byla výplň ještě rafinovanější, můžete rovnoměrně rozmístit vertikální a horizontální pásky.

Pokud hledáte úplné soukromí, můžete vyplnit Zenturo panely Flexo páskou úplně, čímž si můžete vytvořit místo pro grilování či zahraní sprchu. Nesmíte zapomenout koupit sloupky o větším průměru, abyste se ochránili před poryvy větru.